ALFAPARF zestaw BIG do prostowania duże pojemności

ALFAPARF BIG Lisse Design keratynowe prostowanie

Więcej szczegółów


1 300,00 zł brutto

0000001993

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy to w pełni profesjonalny, bardzo łatwy w użyciu i niezwykle bezpieczny zestaw do keratynowego prostowania włosów. Kluczowym składnikiem zabiegu jest innowacyjny, oparty na hydrolizowanej keratynie oraz kwadernizowanym kolagenie kompleks Kera - Collagen, który pod wpływem ciepła zmienia układ łańcuchów keratynowych, porządkując je w charakterystycznej, płaskiej formie.

Kosmetyki składające się na zestaw Keratin Therapy od Alfaparf całkowicie eliminują efekt puszenia, a za sprawą pochodzącego z amazońskich lasów olejku Babassu włosy stają się miękkie, gładkie, pełne blasku i cudownie łatwo się rozczesują. Dodatkowo zestaw nie zawiera formaldehydu, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla włosów. Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów włosów, a jego efekt utrzymuję się nawet do 3 miesięcy.

W skład zestawu wchodzą:

Szampon Głęboko Oczyszczający - 500ml

Fluid Wygładzający - 500ml

Krem Ułatwiający Rozczesywanie - 125ml

Maskę Nawilżającą - 500ml

Instrukcję Wykonania Zabiegu

 

Sposób użycia:

1. Nałóż szampon głęboko oczyszczający (#1) na mokre włosy i masuj aż do momentu uzyskania jednolitej piany, a następnie dokładnie spłucz - czynność powtórz.

2. Wysusz głowę suszarką.

3. Podziel włosy na 4 partie, nałóż rękawiczki ochronne i nałóż równomiernie fluid wygładzający (#2) na suche włosy - przydatny może okazać się pędzelek. Następnie bardzo dokładnie rozczesz włosy gęstym grzebieniem unikając kontaktu płynu ze skórą głowy i odczekaj 20 minut.

4. Nałóż na włosy krem ułatwiający rozczesywanie (#3) pasmo po paśmie. Szczególną uwagę zwróć na końcówki. Następnie rozprowadź krem równomiernie na całych włosach przy pomocy grzebienia. Nie spłukuj i wymodeluj włosy.

5. Oddziel pasma włosów (nie grubsze niż pół cm). Każde pasmo przeciągnij prostownicą nagrzaną do temperatury 200/210oC (włosy rozjaśniane 140/180oC). Ilość przeciągnięć prostownicą dla włosów naturalnych to około 15-25 razy/pasemko, włosy rozjaśniane 10-15 razy/pasemko.

6. Dokładnie wypłucz włosy, a następnie nałóż na nie maskę nawilżającą (#4) i odczekaj 5 min, po czy ponownie wypłucz włosy i wysusz je suszarką.