Kerastase maska Elixir 200ml

Kerastase maska Elixir Ultime 200ml

Więcej szczegółów


106,00 zł brutto

0000000634

Maska Kerastase Elixir Ultime to wielozadaniowa kuracja odżywcza przeznaczona do każdego rodzaju włosów. Doskonale sprawdza się zarówno na włosach grubych i gęstych jak i na delikatnych i pozbawionych objętości.

Eliksir został stworzony w oparciu o technologię Oleo składającą się z czterech olejków. Olejek pracaxi jest niezwykle bogaty w przeciwutleniacze, które minimalizują szkodliwe działanie wolnych rodników a tym samym spowalniają proces starzenia się włosa. Olejek arganowy jest znany od stuleci jako najlepszy produkt do regeneracji włosów. Dogłębnie wnika w strukturę pasma nawilżając i wypełniając ubytki. Przywraca włosom naturalny poziom nawilżenia i sprawia, że stają się one sprężyste i jedwabiście miękkie w dotyku. Olejek z zarodków kukurydzy jest źródłem witaminy A i E, które mają za zadanie chronić pasma przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Najważniejszym i najbardziej cennym składnikiem eliksiru jest olejek Camellia. Jako źródło witaminy C wyraźnie wzmacnia włos a kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6 stają się naturalnym budulcem podczas odbudowy łuski włosa.


Rezultat:

Idealnie odżywione i nawilżone włosy już od pierwszej aplikacji. Pasma stają się jedwabiście miękkie w dotyku, łatwo się układają i nie puszą nawet przy wysokiej wilgotności powietrza. Fryzura emanuje naturalnym blaskiem i jest pełna witalności.