BABYLISS prostownica 2073EPE

BABYLISS prostownica 2073EPE

Więcej szczegółów


300,00 zł brutto

0000006009

Najnowsza nanotytanową prostownica BaByliss Wet & Dry do suszenia włosów wilgotnych i suchych. Wykonana w unikalnej technologii EP TECHNOLOGY 5.0. Jest nadzwyczaj nowoczesnym urządzeniem, specjalnie opracowanym do idealnego prostowania jednym pociągnięciem wszystkich rodzajów włosów. Płytki Prostownicy Wet & Dry posiadają nową powłokę z mikrocząsteczek różnorodnych metali. Dzięki tej najnowszej technologii, płytki są o wiele gładsze i zapewniają idealne prostowanie, przy jeszcze większej dbałości o Twoje włosy: zero tarcia.
Teraz możesz bezpiecznie użyć prostownicy nawet na mokre włosy

Prostownica BaByliss wyposażona jest w automatyczny element grzejny najnowszej generacji Advandced Heat Management, który w sposób elektroniczny ułatwia precyzyjnie i stałe ustawienie temperatury i utrzymuje je z dokładnością bliską 0,5oC. Prostownica posiada również zaskakująco krótki czas reakcji i dużą zdolność odzyskiwania ciepła.
Dodatkowe właściwości

BaByliss Pro wdrożył wyjątkowy system wentylacji Vent&Chanel, który umożliwia użycie bez suszenia wstępnego na włosach wilgotnych. Otwory znajdujące się po obu stronach płytek grzewczych ułatwiają odprowadzanie pary powstałej w momencie prostowania, zabezpieczając jednocześnie naturalną wilgoć włosa i wzmacniają działanie produktów do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Rezultat: włosy stają się bardziej błyszczące i bardziej miękkie dzięki podwójnemu nawilżeniu, oszczędzamy także czas ze względu na brak suszenia wstępnego. Równie dobry efekt osiągniemy przy prostowaniu włosów suchych.
Prostownica BaByliss Wet & Dry posiada 5-stopniową regulację temperatury, już od 115oC, aż do 230oC. Nagrzewa się tylko w 5 sekund.
Dane techniczne:

    prostownica zarówno do wilgotnych jak i suchych włosów
    Nowa technologia EP TECHNOLOGY 5.0
    płytki o długości 120mm i szerokości 38mm
    nagrzewanie w ok. 5 sekund
    unikalny system wentylacji
    przełącznik START/STOP
    5-stopniowa regulacja temperatury 115-230°C
    izolująca podkładka
    obrotowy przewód zasilający 2,7m
    pokrowiec
    moc: 61Wat