Jaguar Gold degażówki 6"

Jaguar Gold degażówki 6"

Więcej szczegółów


800,00 zł brutto

0000005462

Nowa generacja profesjonalnych nożyczek do degażowania z designerskiej serii Champion Class firmy Jaguar.
Nożyczki idealne do cięcia ślizgiem. Specjalnie oszlifowane oba ostrza, tytanowa powłoka.
Ostrza hartowane przy pomocy systemu Friodur dla wydłużenia okresu ostrości.
Innowacyjna linia ostrza, z płynnym przejściem do uchwytu, jest podkreślona przez płaską śrubę i pozwala uzyskać super gładki wygląd.

Ergonomiczny układ oczek w linii offset, wymienne wkładki i miękki stoper z tworzywa sztucznego gwarantują wygodną i cichą pracę.

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie marki Jaguar. Bardzo staranne wykonanie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, z wysokiej jakości stali nierdzewnej o wykończeniu satynowym. Ergonomiczna budowa zapewnia wysoki komfort pracy.

Ergonomiczna śruba VARIO z systemem Excenter (system zaprojektowany aby zapewnić zawsze równy kąt) pozwala na odpowiednie dostosowanie napięcia. Zaleta: bardzo dokładne cięcie. Delikatnie wklęsły profil wewnętrznych powierzchni ostrza ułatwia wyskakiwanie włosów podczas cięcia. Symetryczna układ ramion, miękkie wkładki soft dają pewny, stabilny chwyt bez uszkodzeń. Ergonomiczne oczka lekko zakrzywione na kciuk dla lepszego trzymania i wygodniejszej pracy.Wymienne wkładki do oczek i miękki stoper z tworzywa sztucznego dla łatwej i cichej pracy.

Rozmiar: 6,00” 35 ząbków
Wykończenie: polerowane